У суботу, 3 листопада, перед прес-конференцією Юлії Тимошенко у рамках її візиту до Чернівців, група осіб влаштувала скандальну зустріч політика з провокаційними плакатами. 

Історія набуває все більшого розголосу.

Все б нічого, якби у сутичці між мітингувальниками та місцевими прихильниками Тимошенко не помітили голову Чернівецької обласної ради, за сумісництвом – головного “батьківщинівця” Буковини  Івана Мунтяна.

Як відомо, група активістів перед приїздом лідерки “Батьківщини” до Чернівців вийшли у центр міста з плакатами, на який були написані репліки “Громадянин Румунії Мунтян – новий курс Тимошенко”, “Вітаємо московську зозулю на Буковинському віче”.

У результаті пікетувальників намагалися розігнати місцеві “Батьківщинівці”. Між сторонами конфлікту розв’язалася сутичка.

На відео ранкового інциденту видно, як голова Чернівецької обласної ради вириває плакати, розв’язується сутичка. Окрім того, на відеокадрах зафіксовано, як невідома особа перешкоджає журналістам фіксувати події, що відбуваються.

Утім, по приїзду поліції, правоохоронці затримали тільки учасників акції.

Як відомо, перешкоджання законній професійній діяльності журналіста – це стаття 171 Кримінального кодексу України, порушення якої карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів до­ходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Згодом, лідерка партії "Батьківщина" все ж виступила перед місцевими жителями на Соборній площі.

Після 20-хвилинного виступу Олександра Пономарьова, який завітав до Чернівців разом із лідеркою політичної партії "Батьківщина", Юлія Тимошенко піднялася на сцену. Промовивши декілька перших слів, Юлія Тимошенко замовкла. Причиною виявилися неполадки із мікрофоном. Проте це непорозуміння швидко виправили і депутатка продовжила мовити.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

На початку своєї промови Юлія Тимошенко привітала чернівчан зі сторіччям Буковинського Віче.

"Сьогодні я приїхала до вас у велике свято. Сьогодні вся українська Україна святкує століття Буковинського Віча. Я переконана, що якраз в листопадовий чин, Буковинське Віче дуже скоро, після всіх процесів зв'язаних виборами, перетвориться в загальнонаціональне свято",- сказала Ю. Тимошенко.

Перед сценою охороняючи безпеку лідерки партії ВО "Батьківщина", стояли півсотні правоохоронців, а транспорт близьких до Соборної площі вулиць регулювали працівники дорожнього патрулю. 

Будь-які викрики із натовпу біля сцени одразу ж вгамовували представники патрульної поліції.

Юлія Тимошенко, посилаючись на Конституцію, наголошувала на тому, що усе вирішує народ. Також вона згадала за корупцію та освіту в Україні, а також масовий експорт української продукції та його недоліки.