Володимир Зеленський давно вважається одним з потенційних кандидатів у президенти України. Особливо це питання почали мусувати після його серіалу «Слуга народу». А на недавньому виступі «Кварталу 95» Зеленський вже практично підтвердив свою участь у виборах.

Комік присвятив цій темі кілька хвилин, зазначивши, що його постійно запитують про участь у майбутніх виборах. Потім разом з іншими акторами Кварталу Зеленський представив, що змінилося б у разі обрання його президентом України. При цьому коміки також поцікавилися у глядачів, чи хочуть вони бачити його лідером держави.

В кінці номера Зеленський загадково сказав: «Я йти в президенти не хо … тя, подивимося».

Варто відзначити, що українці скептично поставилися до такої можливої ​​«перекваліфікації» актора, йому радять займатися своєю справою.

«Єврей, який називає Україну повією,якщо і стане президентом то дуже ненадовго і буде заздрити долі Януковича», «Кандидатура Зеленського у виборах президента , це тільки розпорошування голосів (якщо дійсно він буде балотуватися) . Люди надивилися «слуги народу» і тепер наївно думають, що буде, як у фільмі (а таких дійсно багато дивлячись на коментарі) . Буде до точності навпаки, країною будуть керувати «сірі кардинали», «То зеки, то зечки, то клоуни. Схаменіться, люди», – відзначають українці.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання
 
Українці також відзначають, що Зеленський «надихнувся» прикладом Рональда Рейгана, який після успішної акторської кар’єри також подався в президенти США.

«Кожен повинен робити те, що вміє і бути на своєму місці, ніхто не говорить, що він поганий, але керувати Україною не так просто, особливо зараз», «Не знаю мені не подобатися Зеленський, в президенти він не годиться, нехай займається своєю справою», «Ну хочеться чуваку вважати себе Рейганом», – пишуть у коментарях.