Ще 21 листопада прем'єр-міністр України Володимир Гройсман опублікував на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук карту областей з відсотками використання державних субвенцій на будівництво та ремонт доріг місцевого значення.

Інформація не містить жодних уточнень щодо дати, якій відповідають вказані на карті цифри.

Як свідчить інфографіка, Закарпаття встигло освоїти на  на будівництво та ремонт доріг місцевого значення менше половини державних субвенцій – 42,5%.

Гірше Закарпаття спрацювали тільки на Миколаївщині та Луганщині.

Відповідну інформацію опублікувало інтернет-видання Закарпаття онлайн.

Вказані в публікації цифри, що їх навів В.Гройсман, неабияк розлютили голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, котрий, в суботу, 1 грудня, з приватної електронної адреси поширив в ЗМІ коментар, в якому у властивій йому грубій формі звинуватив журналістів у, начебто, поширенні недостовірної інформації, вкотре поширивши, натомість, неправдиву інформацію щодо, начебто, належності видання одному з впливових політиків Закарпаття – Віктору Балозі.

По суті окрім звинувачень, на адресу Балоги, Москаль мимохідь звинуватив і Гройсмана в брехні, адже журналісти опублікували урядові дані.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Зі слів Г.Москаля, "недостовірна інформація про слабке освоєння коштів на ремонт доріг, оприлюднена пробалогівським сайтом, викликана лише однією причиною – тим, що сам Балога, маючи на Закарпатті десятиліття необмеженої влади, не зробив і п’ять відсотків від того, що робиться для ремонту доріг зараз".

Варто зазначити, що Г.Москаль, єдиний з усіх очільників області за час свого керівництва не провів жодної прес-конференції в стінах ОДА, де б прозвітував перед громадськістю та журналістами про зроблене з можливістю задати йому відповідні питання, висловити свої претензії з приводу опублікованих цифр прес-службі Кабінету міністрів України чи особисто Володимиру Гройсману.