Як мінімум до проведення в Україні виборів президента в 2019 році Москва продовжуватиме влаштовувати військові провокації проти Києва.

 Таку думку висловив військовий експерт Іван Апаршин

 «У найближчій перспективі, як мінімум до виборів в Україні, Російська Федерація, буде проводити подібні провокації, щоб тримати всіх« в тонусі »і показувати, що все ж вони контролюють ситуацію», – заявив він.

 При цьому Апаршин вважає, що в економічному плані Росія знаходиться в такій ситуації, що «не готова до широкомасштабного вторгнення в Україну».  До того ж, в Генштабі РФ повинні усвідомлювати, що українська армія стала досить сильною, щоб протистояти агресору.

 Відповідаючи на уточнююче питання про те, чи можуть ці провокації привести до продовження воєнного стану в Україні, Апаршин сказав, що не виключає такого варіанту.

 «Якщо для цього будуть підстави, це вже буде не провокація, а дійсно загроза, то думаю, що можливий варіант введення воєнного стану на всій території України і більш рішучі заходи, ніж ті, які є сьогодні.  Війну неможливо спрогнозувати », – резюмував він.

Окрім того, Апаршин підкреслив що існує ймовірність того, що РФ застосує адміністративне покарання по відношенню до українських моряків, узятих в полон у Керченській протоці, за нібито порушення російського кордону, після чого поверне їх до України.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Мої припущення, що не буде ніякого обміну, так як це не військовополонені, це військовослужбовці Збройних сил України, які діяли відповідно до законів. Я думаю, що РФ діятиме наступним чином: по-перше, буде визнано порушення російського кордону, по- друге, буде адміністративне покарання, а далі наші моряки будуть повернуті в Україну. Це мої припущення, але з Росією ніколи не можна вгадати, як складуться обставини", – припустив експерт.

Він також вважає, що українських моряків не посадять за грати в Росії.

"Я думаю, що ні. Реакція на цю подію у світі вже настільки вийшла за межі відносин двох країн, що, думаю, вони будуть шукати шляхи, як вийти з цієї ситуації", – підсумував Апаршин.