Список санкцій РФ викрив корумповану владу України, яка загрузла в зв'язках з країною-агресором, заробляє на війні і платить податки в російський бюджет.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час прес-конференції у Львові.

За її словами, списки, оприлюднені російською владою, в черговий раз показали очевидне. І відразу зруйнували ту політичну технологію, що готувалася Порошенком на наступні президентські вибори проти лідера «Батьківщини».

«Ця брудна стратегія президента, яка говорить про те, що він нібито патріот, єдиний рятівник України, а решта -« рука Кремля », зруйнувалася.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Підприємства «Рошен» і все, що з ними пов'язано, не ввійшли в список, а ті, хто увійшли, – це чітко зрозумілі прізвища, зрозуміло, за що їх внесли.

Це все поставило політичні обставини на свої місця », – підкреслила голова партії.

Тимошенко також зазначила, що їй «нічого боятися санкцій»: «У мене особисто, у моєї сім'ї, друзів немає бізнесу в країні-агресора. У мене немає інших справ, окрім становлення світу в Україні ».

На думку лідера партії, українська нація повинна дуже уважно проаналізувати ці обставини і зробити висновки, «де є політичні технології, щоб не допустити можливості відродження України, а де глибоко корумповані керівники держави, які загрузли в зв'язках з РФ, і хто є патріот».