Непомітні передвиборні змагання у самому розпалі. Українські політики чим дуж прагнуть догодити простому народові, що б в черговий раз прийти до влади і залишитися ще на один термін. Та часто народні обранці забувають, що різниця між ними й простими громадянами помітна не озброєним оком.

Так кілька днів тому, допис народного активіста та юриста Михайла Шнайдера набирає популярності у Фейсбук. Чоловік показав читачам приклад агітаційної діяльності прем'єра України Володимира Гройсмана.

"Так Виглядає Популізм.

Сьогодні наш Прем'єр "Вийшов у Народ" і поспілкувався з Електоратом. Володимир Борисович вирішив розповісти пенсіонеркам про щасливе і сите Майбутнє."

В костюмі Brioni за кілька тисяч доларів і туфлях Prada, вартість яких дорівнює Пенсії за цілий рік, Гройсман пояснював стареньким жебракам, як прекрасно вони будуть жити Завтра.

Як виростуть Пенсії і подешевшають продукти. Як покращиться Медичне обслуговування та підвищаться Соціальні стандарти. А, що саме Дивовижне, вони дійсно йому вірять. Адже Віра це єдине, що у них залишилося. І наші "Політики" давно навчилися цим вміло Користуватися.

Красиві слова і обіцянки, які ніхто не буде Виконувати, стали невід'ємною частиною нашого Життя. Нашої спотвореної Реальності …"

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Варто нагадати, що прем'єр Володимир Гройсман не одноразово ставав приводом для обговорення у простого народу. Так, кілька днів тому, політичний консультант Катерина Одарченко заявила, що у прем’єр-міністра Володимира Гройсмана недостатньо коштів та зв’язків, щоб бути автономним кандидатом на президентських виборах.

«Якщо були б ризики, то Гройсман не починав би свою велику кампанію. З іншого боку, я не вірю, що нинішнього прем’єра вийде відділитися від АП», — наголошує експерт.

До того ж, Катерина Одарченко певна, що у прем’єр-міністра Володимира Гройсмана не вистачить ресурсів та зв’язків, аби бути самостійним кандидатом на президентських виборах.

Проте, як не крути, Гройсман все ж виходить "у народ" і розповідає про краще майбутнє, та питання: для кого?