Стало відомо про терміновий дзвінок Володимира Зеленського президенту Росії після обміну полоненими

Як відомо, у суботу 7 вересня було здійснено масштабний обмін полоненими між Україною та РФ. З годину тому в українських ЗМІ почала з’являтися інформація про терміновий дзвінок Володимира Зеленського очільникові Кремля:

«Зеленський і Путін раптово зідзвонилися після обміну полоненими», – йдеться у повідомленні Обозреватель.

Російські ЗМІ також поспішили заявити, що президенти України і Росії Володимир Зеленський і Володимир Путін провели телефонну розмову увечері в суботу, 7 вересня. Як зазначають росЗМІ з посиланням на офіційну Москву, розмова відбулася «з ініціативи української сторони».

Нагадаємо, в Україну повернулися 24 українських військових моряків і 11 помилуваних. Серед них – режисер Олег Сенцов. Раніше у мережі зявилося відео, коли полонені українські моряки виходять з літака вже на рідній для них, українській землі – вкрай символічні та емоційні моменти фіксують камери.

Полонені громадяни України виглядають знесиленими, трохи розгубленими, проте щасливими. На кадрах чітко видно, як хоробрі сини української землі вже врешті видихнули спокійно та кинулися у обійми рідних – дружин, дітей, матерів… В це не сила повірити – але всі вони вдома.