Блокада Маріуполя – проблема номер один для військово-політичного керівництва України.

Про це повідомляє МВС у своєму телеграм-каналі з посиланням на заступницю міністра внутрішніх справ України Мері Акопян.

“Триває кругова оборона міста Маріуполь. Військово-політичне керівництво України розцінює блокаду Маріуполя як проблему номер один. Очевидно, що місто для ворога має стратегічне значення, аби суходолом забезпечити коридор в окупований Крим з окупованої території півдня Донецької області, яку контролює російська федерація», – сказала Акопян.

Заступниця міністра зазначила, що за дванадцять днів окупації міста та безжального невпинного обстрілу житлових кварталів російські загарбницькі війська вбили 1 582 мирних маріупольців. За словами Акополян, так ворог мстить за незламність та нескореність духу жителів, котрі відкрито виявляють свою проукраїнську позицію ще з 2014 року.

«Але так чинять не військові, а терористи, які захоплюють в заручники невинних мирних людей», – додала Акопян.

Нагадаємо, що вже було п’ять спроб відправити гуманітарний конвой із Запоріжжя до Маріуполя, два гумконвої було атаковано ворожими військами. Остання спроба завершилася тим, що його розікрали голодні військові армії-окупанта.

Станом на сьогодні 400 тисяч маріупольців перебувають без їжі, опалення та води.

Раніше заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко анонсував на суботу гуманітарні коридори у Київській, Сумській областях, а також з Маріуполя та Пологів до Запоріжжя. 

Нагадаємо, що війська російьскої федерації продовжують холоднокровно обстрілами руйнувати місто Маріуполь.

“Окупанти продовжують руйнувати Маріуполь та вбивати мирних жителів!”, – написав радник глави ВМС Антон Геращенко. 

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко заявив Українській правді:

“Місто заблоковане російсько-фашистськими військами.  Мені здається, що вони використовують ті самі методи, що й нацисти. Ми збираємо людей на локаціях, де готові евакуйовувати, ми готові під’їжджати транспортом на конкретні точки й в цей момент розпочинається обстріл”.

Маріуполь – це Україна! Ви не самі, повернемо собі своє!