Російський наймит Арсен Павлов, який перекваліфіковувався з колишнього мийника машин У професійного бойовика, зняв і розмістив в мережі промо-ролик про його підтримку сирійських бойовиків у громадянській війні в Сирії.

Про цю новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.Інфо.

«Командир віддаленого розвідувального батальйону «Спарта» Моторола підтримує Сирійську Арабську Армію», – йдеться в тексті опису відео.Під час відео бойовик серед лісу стріляє з автомата по невидимій глядачам мішені, спочатку одиночними пострілами, а після чергою, після чого вимовляє кілька слів нібито арабською мовою. Що конкретно сказав Моторола розібрати практично неможливо, швидше за все, він намагався продемонструвати гасла сирійських повстанців щодо бойових дій в їх країні. На правій руці ватажка терористів красується шеврон, схожий на емблему бойовиків з незаконних збройних формувань в Сирії.

Незважаючи на те, що ролик має назву «Моторола в Сирії», швидше за все це постановочні кадри і зняті вони ні в якій не Сирії, а в лісовому масиві в околицях Донецька.‡агрузка...