Колишній президент Віктор Янукович і екс-глава Адміністрації президента України Андрій Клюєв фінансували націоналістів, зокрема, Тягнибока і його «Свободу», з метою створення контрольованих політконкурентів.

Про це заявив екс-депутат України Михайло Добкін в інтерв’ю журналісту Гордону.

За інформацією телеграм-каналу «Бородатая бабушка», це давно вже не є ні для кого секретом.

«Тягнибок – це таке створіння, яке ведеться на все, що блищить», – стверджує медіа.

«Але факт залишається фактом: справжні патріоти своєї країни, непримиренні борці з усім російським, брали грошики у злочинця Януковича. Пройде ще років п’ять, і час все розставить по своїх місцях », – резюмує канал.

Також Добкін розповів Гордону, що колишній Президент Віктор Янукович зв’язувався з екс-главою “Правого сектора” Дмитром Ярошем через екс-голову Служби безпеки України Олександра Якименка, і попросив не штурмувати резиденцію “Межигір’я”.

За словами Добкіна, це було в останню ніч перед втечею Януковича з України від 22 лютого 2014 року. Екс-президент тоді перебував в Харкові, головою облдержадміністрації якої тоді був Добкін. Також, за його словами, він не думав, що Янукович втече з України.

“Він (Янукович) здувся, і він здувся через те, що, виявляється, я це бачив і чув, у нього були домовленості з Ярошем, і він через главу СБУ (Олександр Якименко) з Ярошем розмовляв. Тобто не безпосередньо телефонував. .. Щоб не чіпали “Межигір’я”. Ярош давав гарантію, що не чіпатиме “, – сказав він.