У прямому ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна” в п’ятницю ввечері Савік Шустер заявив, що збирається подати позов проти олігарха Коломойського, який раніше звинуватив журналіста, що він нібито брав гроші з гостей своєї програми за участь, коли вона виходила на каналі 1 + 1, що належить якраз Коломойському.

“Я прийняв рішення подати до суду на Коломойського. Захист честі, гідності і, врешті-решт, моєї професійної репутації”, – сказав Савік Шустер.

Савік нагадав, що 3 вересня 2015 року його студія підписала контракт з телеканалом “1 + 1”, який діяв до кінця серпня 2018 року.

Шустер зазначив, що після двох випусків його програму 18 вересня зняли з ефіру телеканалу.

“Ми все одно за контрактом давали сигнал каналу” 1 + 1 “, вони нас не випускали в ефір”, – додав він.

Перед заявою телеведучого про намір подати в суд в ефірі його програми продемонстрували уривок відео-інтерв’ю Коломойського, в якому бізнесмен пояснює причину зняття з ефіру “1 + 1” програми Шустера.

У цьому інтерв’ю Коломойський стверджує, що Шустер порушив умови контракту, отримавши передоплату за 10 передач вперед на $ 2,5 млн.

“Зробив одну передачу, а на другу” спалився “- взяв гроші. Умова була, що він не повинен брати гроші ні з кого”, – сказав бізнесмен.

“У якихось мерів. Два по п’ятдесят взяв. Одного ми підсунули спеціально”, – відповів він на питання про те, у кого, за його інформацією, були отримані гроші.

“Ми з Вами будемо судитися”, – сказав йому Шустер.

“Звичайно, будемо судитися. Ви тільки не лякайте мене судами. Де будемо судитися – в Італії чи в Україні?”, – відповів Коломойський.

“Може, Ви спочатку гроші поверніть за 10 передач, які Ви провели, а потім будемо з Вами розмовляти”, – заявив олігарх, зажадавши від ведучого повернути йому $ 2,3 млн.

Під час послідувала в прямому ефірі перепалки Коломойський назвав Шустера і співвласника студії Павла Єлізарова “хабарниками, які беруть за одну і ту ж роботу тричі”.

У свою чергу Єлізаров тут же уточнив, що позов проти Коломойського буде поданий на 10 млн грн.