Команда президента України Володимира Зеленського готує ряд нових змін в верховний закон Конституції, які будуть стосуватися прав людини і децентралізації. Про це у вівторок, 10 вересня, повідомляє представник президента в Конституційному суді Федір Веніславський, передає РБК-Україна.

Згідно зі словами представника президента, новий ряд норм буде спрямовувати поточне законодавство на кращий рівень діяльності. Передбачається, що зміни допоможуть усунути всі наївні на даний момент недосконалості в Законі, які заважають оптимально функціонувати українським органам влади.

“Істотна увага буде приділена правам людини. Також проблемам децентралізації та проблем територіального устрою”, – заявив Веніславський.

Також політик підкреслив, що в усі 7 законів, поданих в КСУ, є першочерговими для прийняття і розгляду. Головною складовою законопроектів, чиновник також виділяє конституційну реформу, яку в подальшому очікує розгляд з боку комісії з правових реформ.

“Скажімо так, комісія з правової реформи буде займатися вирішенням тих питань, які за 25 років так і не були вирішені”, – резюмував Веніславський.

Нагадаємо, як повідомляв раніше “УРА-Інформ”, народні депутати Верховної Ради України дев’ятого скликання прийняли в першому читанні законопроект “Про особливої ​​процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент)”.