Чинний президент ні в якому разі не повинен піддаватися на провокації опонентів

Перший президент України Леонід Кравчук раніше вже давав пораду чинному гаранту Володимиру Зеленському напередодні важливих переговорів. А тепер порадив, як себе вести у внутрішньодержавних справах.

Про це він розповів в ефірі телеканалу “ДІМ”.

Він зазначив, що Зеленському дуже важко, а опозиція, замість бажання об’єднати зусилля, ставить йому палиці в колеса. Однак перший президент підкреслив, що опозиція має право на критику влади. У зв’язку з цим він дав чинному главі держави дві поради.

“Перша моя порада Зеленському, я завжди кажу:” Володимир Олександрович, терпіння, велика політична сила, велика воля – для того, щоб не піддатися на ці провокації, а робити все, щоб об’єднати наше суспільство, і щоб це суспільство, люди, незалежно , де вони живуть, чули і слухали, і розуміли дії влади “. Це перше. Друге. Ті обіцянки, дані під час виборів президента, треба намагатися впровадити і виконати. Не все можна виконати відразу -” вчора обіцяв, сьогодні виконав “. Кожна доросла людина розуміє, в своєму домі часто навести порядок за один день дуже складно, а тут – держава. Треба бути дорослими людьми. Я йому кажу: “Треба виконувати”, – сказав Кравчук.

Нагадаємо, днями відбулося перше для Леоніда Кравчука засідання в Тристоронній контактній групі. Зеленський похвалив нового парламентера і сказав, що повністю ним задоволений. Також в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу “Україна 24” президент прокоментував включення до складу ТКГ Фокіна і Кравчука. За його словами, на сьогоднішній день це кращий варіант переговорної групи від України щодо Донбасу.

“Кучма працював професійно, дипломатично. І я йому хочу подякувати. Що стосується сьогодні Кравчука і Фокіна, цієї “парочки” професійних, потужних українських дипломатів з чітко проукраїнською позицією, патріотичною, збалансованою, що дуже важливо. Леонід Макарович – один із найкращих дипломатів української сучасності. Один з найкращих, я це знаю. Я не просто впевнений – я це бачив. Він дуже енергійна людина. Я зараз бачу, як він піднімає “Мінськ”, під його керуванням, і дійсно ми вже про деякі речі домовились”, – сказав Володимир Зеленський.

Він зазначив, що Леоніду Кравчуку допомагають: перший прем’єр-міністр незалежної України Вітольд Фокін, віце-прем’єр Олексій Резніков, глава Офісу президента Андрій Єрмак та помічник голови Держприкордонслужби України Руслан Демченко.

“І там багато людей. Не можна нікого забувати. Тому Кравчук – це обличчя нашої сьогоднішньої групи, обличчя української дипломатії. Кращого у нас немає, я так вважаю. Що стосується пана Фокіна, він теж на місці, тому що для “тієї сторони” теж важливо бачити людину, яка з Донбасу. Так, з Донбасу. Так, проукраїнського Донбасу. Українського Донбасу, якщо правильно висловлюватись. Тому мені здається, що це правильний такий досвідчений, дипломатичний баланс, який сьогодні головує від України у Тристоронній контактній групі”, – додав Володимир Зеленський.