"Посадки" корупціонерів, обіцяні їм під час президентської передвиборної кампанії, будуть після того, як запрацює новий уряд і буде призначений новий генеральний прокурор України.

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив в штабі партії в неділю ввечері.

"Що стосується посадок, ми займаємося цим питанням. Зараз з'явиться уряд, новий генпрокурор, які будуть працювати над усіма обіцянками, які я давав на протязі своєї передвиборної кампанії, і які підтвердила партія" Слуга народу ", – сказав Зеленський в штабі партії в неділю ввечері.

Коли журналісти попросили Зеленського назвати прізвище майбутнього генпрокурора, він відповів: "Точно не на" Лу- "починається, не на« ко "закінчується". В даний час генеральним прокурором України є Юрій Луценко.

Також президент України Володимир Зеленський вже проводить консультації з людьми, яких він бачить на посаді прем'єр-міністра.

"Прем'єр-міністр … повинен бути абсолютно професійним економістом, який повинен не мати ніякого політичного рішення (минулого – Прим. Ред.) – я б дуже хотів, щоб це була абсолютно незалежна людина, яка ніколи не була ні прем'єр-міністром, ні спікером , ні лідером якої-небудь фракції. Я бачу таку людину. Чесно вам скажу – проводжу вже консультації, розмовляю … з деякими людьми ", – сказав Володимир Зеленський.