Народна артистка Росії Галина Анісімова померла у віці 89 років, про це повідомили у рідному театрі актриси. Зазначається, що про місце і час прощання повідомлять пізніше.

«До останнього дня Галина Олександрівна блищала на сцені рідного театру, репетирувала прем’єру, активно брала участь в житті театру», — сказав представник Театру імені Маяковського, в якому служила актриса.

Галина Анісімова навчалася у ВДІКу, а в 1952 році закінчила Театральне училище імені Бориса Щукіна. У цьому ж році вона почала працювати в «Маяковці». Актриса знімалася у фільмах “Дорогий Едісон!», «Товариші по службі», «Все залишається людям», «Уроки музики», а також в серіалах «Життя Клима Самгіна» і «Хлопчик зі шпагою».Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Також невтішна новина сколихнула і Україну, народний артист, актор театру Микола Рушковський помер на 93-му році життя в ніч на 5 грудня. Про це повідомив його колега Борис Куріцин.

«Він після операції пішов. Йому робили досить просту операцію на нозі. У нього всі проблеми були некритичного характеру, що відповідають віку, з якими він спокійно виходив (на сцену). І зараз він планував знову через кілька місяців вийти на сцену», — зазначив він.

Колеги називають Рушковського дійсно унікальною людиною в багатьох вимірах.‡агрузка...