Власники автомобілів з іноземною реєстрацією блокують пункти пропуску на західній ділянці кордону.

“В даний час утруднений рух спостерігається на напрямку пунктів пропуску” Устилуг “,” Рава-Руська “,” Ягодин “,” Малий Березний “,” Шегині “та” Краківець “.

Відзначається, що в місцях скупчення людей перебувають співробітники Нацполіціі.

“Держприкордонслужба також посилила заходи безпеки, щоб не допустити будь-яких провокацій безпосередньо на державному кордоні. Зокрема, створені ситуативні групи, в готовності до дій знаходяться додаткові сили, відбувається постійний обмін інформацією з Нацполіціей і іншими взаємодіючими органами”, – йдеться в повідомленні.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Як повідомив начальник Львівської митниці Левко Прокіпчук в Facebook, під’їзну дорогу до пункту пропуску “Рава-Руська” о 12:00 заблокувало близько 50 громадян.

За його словами, люди постійно ходять в пішому порядку по “зебрі”, поліція присутня.

О 12:30 почали блокувати пункт пропуску “Краковець”.

Пізніше він повідомив, що заблокований також пункт пропуску “Грушів”.

Разом з тим, як пише видання “Буг”, на Волині заблоковані пункти пропуску “Ягодин” та “Устилуг”.

Згідно з новими правилами розмитнення автомобілів на єврономерах, громадяни-резиденти мають право переміщати транспортний засіб, зареєстрований за межами України, в режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу або сплатити митні платежі.