Служба безпеки України розкрилав Києві незаконну діяльність конвертаційного центру з місячним оборотом понад 90 млн гривень.

Як повідомляє прес-служба СБУ конвертцентр надавав підприємствам Київського регіону "послуги" щодо ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів до бюджету України і їх легалізації, передає Корупція.Інфо.

"У незаконній оборудці було задіяно більш як 30 фіктивних суб'єктів господарської діяльності. Під час проведення санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях конвертаційного центру в Шевченківському районі Києва і за адресами мешкання учасників угоди правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку, фінансово-господарську документацію та 30 печаток фіктивних фірм. Також оперативники спецслужби затримали трьох кур'єрів "конверта" при отриманні двох мільйонів гривень готівки в банківській установі ", – йдеться в повідомленні.

В даний момент тривають слідчі дії в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 205 ( "фіктивне підприємництво"), ст. 209 ( "легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом") і ст. 212 ( "ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів") Кримінального кодексу України.