Главу Запорізької ОДА проти якого виступали народні депутати мажоритарники переводять в Укравтодор. Таку інформацію повідомляє телеграм-канал “Резидент”.

“У такий спосіб Трофимов посилює свою присутність не тільки в регіонах, але і на ключових фінансових потоках. Один з найбільших бюджетів в цьому році виділено на реконструкцію доріг. Віталій Турінок виявився дуже слабким керівником і вирішив взагалі не міняти структуру ОДА, де залишив більшість порохоботів, що викликало невдоволення Запорізьких нардепів Слуги народу і розчарування серед виборців Зе “, – говориться в повідомленні.

Пізніше, той же “Резидент” повідомив наступне:

“Перший Заступник Голови Офісу Президента Сергій Трофимов домовився з Прем’єр-міністром поставити на саму хлібну посаду в країні свою людину. Укравтодор цього року отримає рекордну суму, понад 100 мільярдів гривень на ремонт доріг в проекті Велике Будівництво, а значить важливо контролювати« розпил » цих коштів. Шмигаль висловлює подяку такою посадою Трофимову за те, що той допоміг стати Прем’єр-міністром і поручився перед Президентом. Черговий договорняк відбувається в кабінетах влади, а скільки пафосних слів звучить від представників влади в інтерв’ю / заявах / політичних шоу “.

Якщо інформація правдива, то прем’єр Шмигаль знову потрапив в “зашквар” і це якщо врахувати, що його роботу критикують всі кому не лінь. Так і до відставки недалеко.