Колишній гарант Петро Порошенко програв Україну, коли підписав Мінські домовленості.

Така заява пролунала від колишнього депутата Надії Савченко в ефірі телеканалу NewsOne. Вона підкреслила, що «мерзота Порошенко говорив, що не можна розгойдувати човен, однак тепер він розгойдує країну».

На думку колишнього депутата, мітинги, які пройшли містами країни вигідні лише тим українським політикам, які програли на виборах.

«Він програв Україну, коли підписав Мінські угоди в 2015 році. І сам схвалив «формулу Штайнмаєра». Коли почалися мітинги, він відразу говорив, що це спецоперація на розхитування країни. Що зробило СБУ? Розпочало своє полювання. Порвав портрет Порошенка – відсидів пару років. Навколо одні терористи і сепаратисти », – підкреслила Савченко.

Нагадаємо, що в минулі вихідні в центрі Києва пройшов масовий мітинг проти формули Штайнмаєра. За деякими даними, в ньому брали участь 10 000 чоловік.

Організатори мітингу вже заявили, що це тільки початок, і чергова акція запланована на 14 жовтня. У мітингу брав участь колишній президент Порошенко. Після акції з ним стався неприємний інцидент. Київський таксист відмовився підвозити колишнього гаранта.