Юридичних інструментів для заборони голосування на виборах до Державної думи Росії в дипломатичних представництвах на території України не існує. Про це в коментарі виданню "ГОРДОН" заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка, колишній глава Комітету виборців України Олександр Черненко.

"Головне що можна зробити, ми вже зробили – заявили, що не визнаємо ці вибори. Але якось заборонити голосування на території посольств немає ні можливостей, ні юридичних інструментів", – сказав співрозмовник.

Він також зазначив, що не існує способів перешкоджати проведенню голосування, якщо таке Росія вирішить організувати в своїх представництвах.

"Думаю, дипломати, що працюють в посольствах, все одно проголосують. Що ж стосується інших людей, треба дивитися по ситуації. Дипломатичні представництва Росії, є і її територією. Тому юридично заборонити їм проводити голосування буде складно, навіть не дивлячись на те, що навколо посольств – територія України. Ми не можемо не пускати людей в посольство в день голосування ", – підкреслив нардеп.