чубаров

Учасники громадянської блокади окупованого Криму не протистоять державі Україна, але вимагають від влади вжити ефективних заходів, спрямованих на захист прав громадян України, які живуть у Криму.


Так, в Facebook голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров прокоментував зіткнення між силовиками і учасниками блокади Криму на Чаплинці, передає Корупція Інфо


"У якості такого заходу, здатної змусити окупаційні власті Криму рахуватися з правами кримських татар та українців, які проживають в окупованому Криму, представляється припинення / обмеження поставок електроенергії з материкової України в окупований Крим. Відповідно, більш доцільним вважаю терміновий розгляд ситуації, що склалася за участю вищого керівництва держави ", – підкреслив Чубаров.


Раніше керівник Бюро протидії наркозлочинності Ілля Ківа запевнив, що конфлікт між силовиками і учасниками блокади Криму на Чаплинці врегульоване. Обидві сторони відійшли від пошкоджених опор ЛЕП. Співробітники "Укренерго" змогли приступити до робіт по заземленню, щоб забезпечити безпеку на даній території.