Засновник клініки «Борис» Михайло Радуцький спростував чутки щодо свого призначення міністром охорони здоров’я. Він збирається займатися у Раді ревізією реформ Супрун.

Про це Радуцький заявив на прес-конференції, присвяченій придбанню групою компаній Добробут клініки Борис, передає НВ Бізнес.

“Це була б найбільша помилка команди Володимира Зеленського призначити мене міністром охорони здоров’я… У мене було багато можливостей піти в політику. Наприклад, мене кликав ще Леонід Данилович Кучма. Але я не бачив відповідної програми”, — Михайло Радуцький, засновник клініки Борис.

Щодо своїх планів, то Радуцький, який пройшов у Раду від партії «Слуга народу», планує працювати в комітеті ВР з питань охорони здоров’я. До 1 вересня він пообіцяв надати аудит медичної реформи, реалізацію якої планують продовжувати. У разі впровадження державного медичного страхування Радуцький очікує, що український ринок стане цікавим для іноземних інвесторів: «Наприклад, американські компанії готові вкласти $10−15 млрд».

Нагадаємо, кандидатуру Радуцького на пост глави МОЗ називав голова виборчого штабу партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

Раніше Михайло Радуцький натякнув, що в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун можуть посадити.

Тим часом, у Зеленського озвучили кандидатів на крісло прем’єра і плани на партію Вакарчука.