Ситуація на Авдіївському напрямку нестабільна, тому Сили оборони готуються в тому числі й до вуличних боїв.

Наразі важко передбачити хід ведення бойових дій на Авдіївському напрямку через активність противника на цій ділянці фронту. Про це повідомив офіцер «Легіону Свободи» Максим Морозов.

«Ми маємо боротись за кожен метр української землі. Героїзм та титанічна праця звісно чудово, проте має бути своєчасне підвезення боєкомплекту та куплені дрони. Оскільки війна це не тільки героїзм особового складу, а й ефективна логістика. Саме від цього буде залежати подальша ситуація на Авдіївському напрямку», — пояснив Морозов.

Офіцер відзначив, що Збройні сили вживають заходів для покращення обстановки в районі Авдіївки. За його словами на цьому напрямку може відбутись все, що завгодно через високу інтенсивність і динамічність бойових дій.

«Промзона може стати сірою зоною бойових дій, а можливо справа дійде і до вуличних боїв у місті. Сьогодні Авдіївський напрямок — дуже складна ділянка фронту, де ворог проводить активні наступальні дії, а ми намагаємось їх стримати. Про перспективу важко говорити. Ворог має локальні тимчасові успіхи. Звісно ми готуємось до найгіршого, але й намагаємось покращити ситуацію», — додав він.

Українські військові контролюють Авдіївський коксохімічний завод, хоча російські окупанти активно намагаються його захопити. Про це повідомляє 47-а окрема механізована бригада.

Зазначається, що окупанти не перестають штурмувати Авдіївку щодня. Вони роблять ставку на піхоту, місцями застосовують бронетехніку.

Воїни 47 окремої механізованої бригади разом із суміжними підрозділами ліквідовують окупантів. Росіяни зазнають втрат у великих масштабах.

Бійці також спростували чутки про нібито просування ворога на території Авдіївського коксохімічного заводу.

«Також ворог дуже активно, але безуспішно намагається потрапити на територію Авдіївського коксохіму. Завод контролюють Збройні Сили України», — повідомили захисники у Telegram.