Глава партії “Голос” Кіра Рудик заявила, що п’ятий президент України Петро Порошенко для їхньої політсили більший ворог, ніж нинішній глава держави Володимир Зеленський.

Про це вона розповіла в інтерв’ю “УП”.

За словами Рудик, “Європейська Солідарність” і “Голос” говорили про те, що “є якісь моменти, в яких опозиційні сили повинні працювати разом”.

“Є речі, в яких ми можемо працювати разом – питання Росії, питання війни, питання наїздів на українську мову. Абсолютно точно у нас тут позиція дуже схожа. Питання корупції – тут ми відразу оп і розходимося, питання Авакова – ми відразу оп і розходимося “, – пояснила глава партії.

У той же час, відповідаючи на питання, хто для вас більший політичний ворог: Зеленський або Порошенко, Рудик сказала: “Порошенко. … Тому що Зеленський не намагається нас так сильно” обійняти “, як” Європейська Солідарність “. Ну, тобто показати – так це ж просто наша частина “.

Рудик відзначила, щоу виборчі списки “Євросолідарності” – принаймні, на заході країни – набирають “якихось бандитів і кар’єристів”.

Неофіційно ж в партії Рудик наполягають: Порошенко зацікавлений в тому, щоб політично знешкодити “Голос” перед майбутніми виборами, щоб сконцентрувати західноукраїнський електорат. Схожа історія трапилася в парламентську кампанію, коли Вакарчук привселюдно звинуватив партію Порошенка в передвиборній неохайності. ЄС звинувачення спростувала, скандал вийшов гучний. Тепер – нова серія.

“Різні джерела в політичних колах, в тому числі, на Західній Україні повторюють: або сам Петро Олексійович або його міньйони розповідають, що після відходу Вакарчука вони купили нашу партію, і тепер ми чи то не йдемо на місцеві вибори, чи то не будемо їм заважати, а чи то взагалі зіллємося з ними в політичному екстазі. Порошенко намагається показати, що він одна зірка на нашому спільному електоральному небосхилі. А вийшло якось не так “, – говорить співрозмовник у фракції” Голосу”, який попросив про анонімність.

Він стверджує, що нечесну гру з “Голосом” партія Порошенка веде вже давно.

“Коли ти всередині процесу, ти бачиш, що ці хлопці систематично ллють бруд на Славу (Вакарчука – Ред.), Кіру і інших, не соромляться чорного піару через смс-розсилку і в соцмережах. При цьому вони пафосно розповідають, що, мовляв, патріоти . Ну, Бог їм суддя. Раз не доходить по-хорошому, будемо називати речі своїми іменами, як це зробила Рудик “, – говорить джерело у фракції” Голосу”.