Після нальоту безпілотної авіації на Кремль у Мережі сперечаються про те, хто саме здійснив атаку. Частина аудиторії вважає, що операцію провела Україна, інші впевнені, що це була операція російської влади під хибним прапором.

Із заявою на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook виступив командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош.

Він переконаний, що Україна не має жодного відношення до атаки, оскільки в такому разі бойова частина дрону була б набагато більшою та потужнішою. Продовжуючи тролити російську владу, командувач УДА заявив, що атака була проведена фінно-угорськими партизанами, які деокупують свої етнічні території, захоплені московитами в середні віки.

“Переконаний, що “київський режим” в інтерпретації путінської пропаганди не має жодного відношення до обстрілу Кремля… Якби це були ми, українці, бойова частина дрону була б набагато потужнішою… А так це, швидше за все, якісь фінно-угорські партизани, які деокуповують свої етнічні території… Свобода народам! Свобода людині!” – заявив Ярош.

Водночас аналітик, фахівець із ракетного озброєння Олександр Кочетков міркує так:

 “Безперечно, що безпілотники, відповідальність за атаку яких на Кремль поки ніхто не взяв – це лише пристрілка, не більше. Таких невідомих БПЛА полетіло у бік Кремля вже понад десяток. Деякі трохи не долетіли до Москви. Інші, навпаки, перелетіли. Що характерно – без якоїсь протидії з боку хваленої ППО недоімперії”.

Ось і зараз, продовжує аналітик, два безпілотники таки потрапили до Кремля, не спричинивши, втім, особливих руйнувань.