Дмитро Гордон різко розкритикував кадрову політику президента Володимира Зеленського. Він відкрито заявив, що розчарувався в українському лідері.

Журналіст Дмитро Гордон в інтерв’ю Андрію Оністрату не зміг стримати емоцій, обговорюючи кадрову політику президента Володимира Зеленського.

Фрагмент інтерв’ю Гордон оприлюднив на особистому каналі в YouTube. Журналіст зазначив, що доклав руку до президентства Зеленського.

“Я допоміг вже. Я допоміг своїми інтерв’ю, які в якійсь мірі допомогли йому виграти. Я допоміг тим, що вмовляв його йти. Я допоміг тим, що говорив йому безпосередньо, кого треба запрошувати, яких радників”, – заявив Гордон.

Він визнав, що в підсумку був розчарований, тому що його очікування від Зеленського не співпали з дійсністю. Особливо різко журналіст розкритикував кадрову політику президента. Він був так обурений, що не добирав слів.

“Ряд людей не може перебувати там … Просто тому, що вони профнепридатні. Ну не міг Гончарук бути прем’єр-міністром! Я сказав, що Гончарук – слабкий прем’єр-міністр. Шмигаль теж. Це не (ті) люди, які необхідні в такий перехідний період. Яременко, який з дівчатками листувався, не може представляти країну і керувати комітетом міжнародним у Верховній Раді “, – розповів Гордон.

Він уточнив, що після такого скандалу Яременко, на його думку, повинен був піти з Ради добровільно, а не намагатися викрутитися.

“Ну дол *** б чистий! … А ви де всі, що поруч із Зеленським? А ти чому сам, президент наш улюблений, не скажеш:” Іди звідси “? – запитав журналіст.

Він вважає, що Зеленському слід взяти Михайла Саакашвілі на пост прем’єр-міністра України.

“А що, він не розуміє, і люди навколо нього, що Саакашвілі реально провів реформи в Грузії? Він знає, як це робити! Та поклич людей! Радниками візьми, радниками! Не треба там посад”, – закликав Гордон.