Українські правоохоронці продовжують карати колаборантів – нещодавно про підозру повідомили гауляйтеру Чорнобаївки Юрію Турульову.

Про це повідомляє СБУ.

Речник СБУ Артем Дехтяренко розповів, що гауляйтеру Чорнобаївки, який добровільно погодився на співпрацю з окупантами, оголошено про підозру. Тепер йому загрожує до 10 років ув’язнення за співпрацю з окупантами.

Як зауважили у СБУ, Юрій Турульов сам погодився обійняти посаду так званого “голови адміністрації Чорнобаївської територіальної громади Херсонської області”.

Правоохоронці наголосили, що Турульов – не просто прихильник “русского міра”: він також влаштовує переслідування тих мешканців Чорнобаївки, що мають проукраїнську позицію. Крім того, він абсолютно незаконно розпоряджається комунальним майном у місті.

За співпрацю з окупантами Юрію Турульову загрожує до 10 років за ґратами з конфіскацією майна. Нагадаємо, що раніше він був начальником херсонського посту автостанції, а гауляйтером Чорнобаївки його призначили 5 травня 2022 року.

Також скоро покарання отримають і інші колаборанти та зрадники. 3 червня Європейський Союз ухвалив шостий пакет санкцій проти Росії. У ньому є пункт, який передбачає персональні обмеження. І вони, як виявилось, стосуються колаборантів з Херсонської області, а також Мелітополя.

Усього в списку п’ятеро осіб. Мовиться про гауляйтера Херсонщини Володимира Сальдо. Його окупанти призначили “головою” після захоплення Херсонської міської ради.

Крім того, список поповнив Кирило Стремоусов. Колаборант чомусь називає себе “заступником” так званого “голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області”.

Також у санкційному списку опинилися і колишні заступники мера Херсона Тетяна Кузьмич і Сергій Черевко. Потрапила до переліку і ставлениця окупантів у Мелітополі Галина Данильченко.

Нагадаємо, що остання вирішила піти у відставку. Відповідне рішення “начальниця військово-цивільної адміністрації Мелітополя” ухвалила після вибуху у місті. Жінка заявила, що інцидент був невдалим замахом на неї. 
Сам вибух прогримів наприкінці травня. Сталося це поблизу так званої військово-цивільної адміністрації колаборанту, а також оселі псевдогубернатора Євгена Балицького.