Обрання Володимира Зеленського в якості нового президента України створить нові можливості для досягнення миру на Донбасі

Подібну думку в своєму особистому мікроблозі Twitter озвучив помічник американського президента з національної безпеки Джон Болтон.

До такого висновку він прийшов відразу після зустрічі зі спеціальним представником Держдепу США Куртом Волкером, якого називають “куратором по Україні”.

Один з радників президента США впевнений, що світ на Донбасі стане важливим кроком у налагодженні відносин Вашингтона з Москвою.

“Представник Волкер і я зустрілися сьогодні (13 червня), щоб обговорити переговори по Україні, і погодилися, що обрання президента Зеленського створює нову можливість для досягнення миру на Донбасі – ключового кроки для налагодження відносин США і Росії”, – підкреслив Джон Болтон.

При цьому радник Дональда Трампа з питань нацбезпеки додав, що важливо, щоб Російська Федерація внесла свій внесок у вирішення ситуації на Донбасі і прийняла серйозну участь.

Варто зазначити, що нещодавно член Палати представників Конгресу США Адам Кінцінгер (Республіканська партія) представив законопроект про санкції проти суден, які задіяні в будівництві Північного потоку-2. Про це повідомляється на його сайті. "Протягом багатьох років Росія намагалася використовувати енергетичну залежність як засіб для надмірного політичного впливу на наших європейських союзників. За допомогою залякування і примусу Володимир Путін зробив природний газ зброєю в усьому регіоні", – зазначив Кінцінгер, додавши, що Північний потік-2 створить серйозні ризики для безпеки в усьому світі.

Він підкреслив, що законопроект націлений на зупинку будівництва цього газопроводу. Кінцінгер заявив, що США повинні підтримати союзників і захистити національну безпеку.

Нагадаємо, раніше, Спеціальний представник Держдепу США Курт Волкер привітав рішення президента України Володимира Зеленського щодо  призначення екс-президента Леоніда Кучми представником України в Тристоронній контактній групі в Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Як наголосила Оліфер, Леонід Кучма отримав звернення від команди спецпредставника США з питань України Курта Волкера.

“Ми вражені його самовідданістю і цілеспрямованістю, і ми бажаємо йому успіхів у справі представництва України в ТКГ”, – йдеться в посланні.