У Хмельницькому дворічний хлопчик після падіння з вікна першого поверху потрапив в реанімацію. Із закритою черепно-мозковою травмою та переломом склепіння черепа дитина зараз перебуває у міській дитячій лікарні. За попередньою інформацією, малюк отримав травми під час падінні з висоти.

Про це розповів дитячий нейрохірург Хмельницької міської дитячої лікарні Ігор Бойко.

За його словами,  дитині проводять контрольні дообстеження.

“Найважчим ушкодженням є закрита черепно-мозкова травма, лінійний перелом склепіння черепа і забій головного мозку другого ступеня. На сьогодні дитині проводиться консервативна терапія, хірургічного втручання дитина поки не потребує. Стан дитини середньої важкості, навіть між середньої важкості і важким, відносно стабільний”, –  розповів лікар Ігор Бойко.

У дитячому навчальному закладі №26 “Кульбабка”, з вікна якого випав малюк, кажуть, що усе відбулося за лічені хвилини. Вікна у групі мали бути зачинені, тому, як саме випала дитина, не знають.

“Вихователька мені пояснила, що у той час, як дитина випала, вона стояла в проміжку між дверима групи і дверима роздягальні, віддавала малючків батькам. Двоє батьків, які забирали діток, свідки того, що дитину ніхто не штовхав. Вихователька каже, що діти завжди були у полі її зору. Це була просто якась доля секунди. Вона відвернулася розповісти батькам про адаптацію дівчаток, і це в секунді трапилося”, – каже завідувачка садочку Надія Хоптова.

Директорка додає, що вікна у групі були зачинені, принаймні, мали бути зачинені, тож як випала дитина, вона не розуміє.

“Вікна відчиняються в груповій кімнаті на час сну дітей для провітрювання. Але коли діти прокидаються і виходять зі спальної кімнати, вікна обов’язково зачиняються. І про це повідомлені як помічник, так і вихователь”, – зазначає Надія Хоптова.

У дошкільному закладі обов’язково створять комісію та проведуть службове розслідування інциденту, каже завідувачка садочком №26 Надія Хоптова. А от щодо виховательки садочку, в групі якої хлопчик випав з вікна, то вона, за словами директорки, від роботи наразі відсторонена не буде.

“Відсторонити її від займаної посади чи звільнити з робити можна буде лише за поданням слідчого та рішенням суду”, – зазначила директора садочку.

Мама травмованої дитини, яка й сама є освітянкою та працює вчителем у школі, спілкуватися із журналістами щодо ситуації, яка сталася з її дитиною, не захотіла.