“Слуга народу” Євген Шевченко їздив на зустріч до самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. Він стверджує, що для Зеленського та інших українських політиків Лукашенко передав послання.

Повідомляє телеграм-канал PavlovskyNews.

Шевченко розповів, що Лукашенко передав через нього інформацію, проте, що саме було сказано, він не став деталізовувати. Загалом поїздку характеризує позитивно і не бачить у цьому “зради”.

Шевченко нічого протизаконного у візиті не бачить. Навпаки, каже, що діє в інтересах України. Зокрема, як стверджує, він обговорив з Лукашенком проблему логістики для українських хворих. Йдеться про тих пацієнтів, які потребують лікування у Білорусі і пересадки органів.

Шевченко уточнив, що він разом з посольством Білорусі змогли організувати пересадку органів 628 громадянам України. Такі домовленості він називає реальною політикою, яка передбачена статусом депутата.

“Я займаюся реальною політикою, а не зашкварами в ресторанах, з повіями і іншим мракобіссям. Багатьом це не подобається. Відкрийте статтю 17 закону про статус народного депутата. Там чітко написано, що нардеп має право зустрічатися з лідерами держав”, – заявив Шевченко.

Щодо того, як сталася зустріч, Шевченко розповідає: із ним зв’язалися помічники Лукашенка. Сам білоруський диктатор звернув увагу на українського нардепа, коли той розгорнув державний червоно-зелений прапор Білорусі у залі Верховної Ради. Як сказав Шевченко, зробив це, аби підтримати білоруського лідера і у відповідь на той безлад, який був у країні.

Якщо комусь здається, що бути слугою народу легко, він сильно помиляється. З одного боку, ти змушений служити, прислужувати, і навіть плазувати перед тими, хто тебе привів у владу. Але, з іншого, раз ти вже на вершині, гріх не скористатися всіма перевагами, пише політичний оглядач Станіслав Погорілов. Далі в оригіналі.

І ось тут виникають складнощі. Тільки починаєш жити собі на втіху, а тебе несвідомі громадяни докоряють війною, економічними складнощами, відсутністю патріотизму.

Негативної реакції навколо святкування дня народження дружини Миколи Тищенка могло і не бути, якби суспільство подивилося на навколишній світ очима відомого ресторатора і депутата.

У цьому світі є успіх, розкішна їжа, гроші, які обожнюють погляди жінок і догідливість заздрісників. І немає нічого такого, про що пишуть ЗМІ.

Можливо, саме депутатство для Тищенко всього лише фетиш, «коронка» в успішній життєдіяльності. «Не ви мені, а я вам потрібен!», – як би всім своїм розвиненим торсом показує парламентарій, в закладах якого не тільки їсть, а й влаштовує свої справи мало не половина Верховної Ради.

Там, де Тищенко, немає коронавірусу, карантинів, заборон. А той, хто не розуміє цього, абсолютно з іншого світу. Тому що велюровий світ ресторатора і стікаюча кров’ю Україна сьогодні абсолютно протилежні.

Якщо вам здається, що приклад Тищенко не показовий, можна звернути увагу на інших депутатів, адже у фракції дуже багато гідних людей зі своїм поглядом на те, що відбувається в країні.

Наприклад, Євген Шевченко, який, не побоявшись пересудів, приїхав до Білорусі, щоб особисто потиснути руку місцевому диктатору Олександру Лукашенку.

І хто засудить. Адже, за словами депутата, у народу України тяга до сильної руки, багато хто взагалі мріють про те, щоб такий лідер, як незламний Олександр Григорович, стояв на чолі нашої держави.

Очевидно, що сьогодні фракція «Слуга народу» абсолютно відірвана від реалій нашої країни. Її представники не розуміють, що відбувається, тиснуть на кнопки, коли їм віддають наказ, і тихо ненавидять сесійні будні. Особливо зараз, коли попереду відпускний період, і потрібно струсити свої гаманці.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що всередині “Слуги народу” заговорили про ймовірну чистку рядів. При цьому називають конкретні прізвища і кажуть, що список довгий. У списку – 20 прізвищ, серед яких може з’явитись і Євген Шевченко.