Після вибухів в тимчасово окупованому Криму росія у паніці почала міняти командування флоту. Саму ж “бавовну” на військових об’єктах вона хоче видати за теракт. 
 
Як повідомляє Американський Інститут вивчення війни, російське військове керівництво дедалі більше втрачає впевненість у безпеці Криму після чергової серії “демілітаризації” на окупованих територіях. Починається поспішна заміна керівництва флоту росії на півострові. 
 
Зокрема, 17 серпня стало відомо, що віцеадмірал віктор соколов змінив адмірала ігоря осипова на посаді командувача Чорноморським флотом у Криму. росЗМІ хотіли приховати справжню причину. Тому пропагандисти вигадали, що призначення Соколова відбулося через нібито загрозу “терористичної небезпеки” в Севастополі. 

Удари в Криму змусили росіян організувати свої війська до стану підвищеної готовності та призвели до реструктуризації складу сил, матеріально-технічного забезпечення та керівництва. Окупанти передислокують десятки літаків і гвинтокрилів з Криму в безпечніші на їхню думку місця.  Вибухи в Криму росіяни хочуть представити світу як терористичні акти, щоб відвернути увагу Заходу від себе. Так “глава” окупованого Криму сергій аскьонов 17 серпня заявив, що фсб нейтралізувала осередки організації “Хізб ут-Тахрір” на півострові. 
 
Відомо, що це ісламістська політична організація, яка історично діяла в Центральному регіоні Азії та в Криму. росія називає її терористичною. аксьонов звинуватив українську владу в координації операцій “Хізб ут-Тахрір” в Криму, але жодних доказів не надав.  Та уся цивілізована спільнота адекватно оцінює ситуацію, бачить причини і наслідки вибухів в Криму, тож подібні маніпуляції більше подібні на останні потуги Кремля та його головного диктатора хоч якось видати себе не за терористів, а жертв подібних дій.