Поки українці в країні збирають кошти на дрони, чиновники поспішають насолоджуватися часткою бюджетного пирога, нагороджуючи себе шикарними преміями на Новий рік.

Про це повідомили на сторінці Семиполки у соціальній мережі Facebook. Українка Анастасія Василенко висвітлила приклад того, як держслужбовці Калитянської селищної ради об’єднаної територіальної громади, очолюваної Сергієм Рудницьким, розділяють фінансовий пиріг саме зараз.

«Любі друзі, надходячи інформацію про заробітні плати ТОП-чиновників Калитянської селищної ради за 2022 та 2023 рік, ділюся цією інформацією з вами. На чолі ТОП-чиновників стоять працівниці юридичного відділу: ДЕРЕВИНСЬКА О.В., яка обійшлася бюджету нашої громади у квітні 2023 року майже 60 000 грн. (нарахована зарплата + ЄСВ 22%), у червні знову близько 60 000, серед яких 27 343 грн премії до свята, у липні 2023 року більше ніж 100 000 грн!!!! Цікаво, що в квітні квартальна премія в розмірі 21 124 грн зароблена під час лікарняного!

Серед колективу, який стабільно отримує різноманітні види надбавок у великих розмірах, можна виокремити Кореневич Ю.О., Бобошко С.О., Костюченко Т.М., Гайова А.С., Кудін Л.В., Полях Г.І.

Проведучи аналіз всіх бонусів та доплат усіх співробітників, можна зробити висновок, що чим позитивніше ви висловлюєте свою вдячність ЦАРЮ, тим більше бонусів отримаєте.

У той же час щодо самого ЦАРЯ, судячи з обчислень, справи розвиваються досить неоднозначно… Зарплата визначається заздалегідь… він впевнений у своєму пості. Проте, враховуючи невеликий розмір зарплати, можна зробити висновок, що підлеглі спільно діляться… адже виділені кошти на пальне на рік, за словами в.о., вичерпалися ще в жовтні. Чи не так? Як ви оцінюєте, чи відповідають ці виплати справедливості в умовах воєнного часу? — ставить риторичне запитання жінка.

У коментарях виражається справедлива тривога українців щодо того, чому чиновники можуть собі дозволити так багато, тоді як вчителям не виплатили жодного гроша за заміни.