Генеральний прокурор Ірина Венедиктова ще в п’ятницю, 3 квітня, зібрала в своєму офісі керівників ДБР, митної фіскальної і податкової служб, щоб обговорити чому в бюджет недопоступають кошти з митниці.

Про це повідомляла прес-служба офісу генпрокурора.

“Венедиктова разом із заступниками проводять нараду з головою Державної митної служби Максимом Нефьодовим, в.о. директора Державного бюро розслідувань Олександром Соколовим, в.о. голови Державної фіскальної служби Сергієм Солодченком і заступником голови Державної податкової служби Дмитром Венцковським”, – йдеться в повідомленні .

Нарада була присвячена протидії злочинності в сфері справляння митних платежів.

Учасники також обговорили причини недонадходження в бюджет від діяльності митних органів.

Подробицями зустрічі поділився телеграм-канал “Легітимний”. За словами джерел каналу, Генпрокурор Ірина Венедиктова взялася за діяльність митниці і його керівника Максима Нефьодова.

“Керівникам правоохоронних органів були поставлені чіткі завдання і терміни активізації виявлення і розслідування кримінальних правопорушень в митній і податковій сферах.

“Не меншою загрозою, ніж епідемія коронавірусу, для нашої держави в такий складний час є недонадходження до бюджету митних платежів на суму майже 20 млрд грн. Це із запланованих для виконання 85 млрд грн. При цьому замість активізації боротьби зі злочинністю в сфері справляння податків і зборів при імпорті, інтенсивність реєстрації кримінальних проваджень за такими фактами з року в рік не перевищує навіть сотні на всю країну, а в суд їх щорічно спрямовується лише близько двох десятків “- заявила Генпрокурор Ірина Венедиктова на зустрічі”.