Кандидат в мери Києва Сергій Притула привітав чинного мера Віталія Кличка з перемогою на виборах. Шоумен також заявив про те, що високий результат ймовірно представника партії “Опозиційна платформа – За життя” Олександра Попова це “холодний душ для нашого суспільства”.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук

“Сподіваюся, що пан Кличко почув і побачив під час цієї кампанії, що киянам не подобається в місті. І буде працювати над вирішенням цих проблем більш успішно, ніж під час попередньої каденції”, – заявив Притула.

Він також прокоментував результат ще одного кандидата в мери, прізвище якого не назвав. Але, ймовірно, мова йде про Олександра Попова від “Опозиційною платформи – За життя”, який, за попередніми даними, набрав найбільшу кількість голосів після Кличко.

“Вкрай сумно констатувати той факт, що на сьомому році війни в столиці воюючої країни можливий такий високий результат представника відверто проросійської політсили. Це холодний душ для нашого суспільства”, – зазначив Притула.

Також він додав, що щодо явки “роботи непочатий край”

“Звичайно, фактор пандемії вплинув на явку. Але куди більше на відвідуваність ділянок вплинули тотальне розчарування людьми в тому, що вони можуть своїм голосом на щось впливати, і незнання того, які повноваження завдяки децентралізації перейшли від центральної влади на місця”, – додав Притула.

Також він подякував своїм виборцям за підтримку на тлі «агресивною і брудної піар-кампанії».

«Моя перша мерська кампанія закінчилася. Чи не з тим результатом, який я очікував, але і не трагедією вселенського масштабу », – додав він.

Над вирішенням проблем, про які він чув від виборців, далі буде працювати депутатський корпус “Голоси”, пообіцяв Притула. Він запевнив, що не збирається “відпускати їх роботу у вільне плавання”.

Він вважає, що потрібно проводити просвітницьку роботу в цьому напрямку, особливо “серед молоді, яка в черговий раз програла ці вибори дисциплінованим виборцям пенсійного віку”.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні пройшли місцеві вибори. Дані екзит-полу, проведеного в рамках спільного проекту студії Савіка Шустера і телеканалу “Україна 24”, показали, що до другого туру виборів київського міського голови вийшли Кличко з 45,93% і Попов з 9,62%. На третьому місці – кандидат від “Слуги народу” Ірина Верещук (8,53%), на четвертому – Олексій Кучеренко від “Батьківщини” (7,82%), на п’ятому – Притула від “Голосу” (7,27%).