Військовий експерт Олексій Арестович назвав умову, за якої регіональні еліти можуть покликати в Україну президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Про це він заявив в інтерв’ю Народній правді.

За словами Арестовича, якщо раптом почати боротьбу з регіональними елітами – із запорізькою, донецькою – вони влаштують на місцях новий раунд гри в сепаратизм, “Путіне, введи війська-2!” – ніхто не захоче втрачати корупційні доходи.

“Згадаймо, Борислав Береза ​​(народний депутат України, – НП) очолював комісію з Гандзюк (вбивства громадянської активістки Катерини Гандзюк, – НП). Він поїхав до Херсона і повернувся в жаху, сказав, що там кошмар повний – Сепар на сепарі, бандит на бандиті, ми втрачаємо Херсонську область! Напевно, він щось знав. Повторю: якщо всерйоз почати боротися з корупцією, там моментально зазвучать крики: “Врятуй, Росіє, Путіне, прийди!” – підкреслив він.

Окрім того, Російська агресія продовжиться в 2019 році на території України. РФ буде з'їдати нашу держава шматками і таким чином виконає поставлені завдання.

Він переконаний, що влітку в Росії щось клацнуло і це означало остаточну перемогу бреду над розумом. Росіяни 5, 10 або навіть 17 років займалися тим, що обманювали себе. Зрештою це їм вдалося.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Потрібно очікувати тиску. Росія буде продовжувати їсти нас шматками. Вона буде виконувати свої завдання. У Росії такі ж кадрові проблеми, як і у нас, тільки їх дурість видно ще більше. Нашу дурість видно, бо ми через певні дії так чиннимо, а їхню видно, тому, коли вони можуть, але роблять таке, що розум цього зрозуміти не може », – сказав Арестович.

Експерт навів приклад з українськими кораблями в Азовському морі, уточнивши, що навіть одіозний колишній ватажок проросійських бойовиків Донбасу Ігор Гіркін (Стрєлков) в той же день відзвітував в соцмережі, що «РФ це дорого обійдеться».

«Ось це і є якість прийняття рішень в Росії. Однак це не означає, що вони будуть програвати постійно. Москва буде намагатися з'їсти України, роблячи це нерозумно, однак, крові і проблем українцям від цього менше не стане », – зазначив Арестович.