За попередньою інформацією, видимих ознак насильницької смерті на тілі знайденого мертвим 46-річного Андрія Павлова – немає.

Сьогодні, 18 жовтня, тіло Андрія Павлова в квартирі загиблого на вулиці Черняховського виявив друг. Про це стало відомо за інформацією від співробітників правоохоронних органів, які зараз перебувають на місці події.

Мертвого Андрія Юрійовича близько 16:30 знайшов його друг. При цьому, за наявною інформацією, ще сьогодні вранці Андрія Павлова бачили живим.

За день до цього Андрій Павлов скаржився на проблеми зі здоров’ям.

Вранці він зателефонував знайомому та попросив привезти води, оскільки з неділі, 17 жовтня, почувався погано. Коли знайомий приїхав, чоловік вже був мертвий.

На місці працюють експерти та слідчо-оперативна група. Тіло чоловіка направлять на проведення судово-медичної експертизи, яка має встановити причину смерті.

Павлов Андрій Юрійович був молодшим братом загиблого 15 серпня за досі не встановлених слідством обставин мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, чию смерть нещодавно почали розслідувати за статтею «Умисне вбивство». Андрію Павлову було 46 років.