Данило Гетманцев закликав не політизувати смерть Андрія Павлова.

Нагадуємо, що сьогодні, 18 жовтня, тіло Андрія Павлова в квартирі загиблого на вулиці Черняховського виявив друг. Про це стало відомо за інформацією від співробітників правоохоронних органів.

Отже, Данило Гетманцев відповів на запитання журналіста Vesti. ua Валентина Банних щодо смерті Андрія Павлова й закликав не політизувати смерть Андрія Павлова.

Також він звернувся до представників опозиції з проханням не грати на цій події. Смерть – це питання медиків і правоохоронців, вважає Гетманцев.

Мертвого Андрія Юрійовича близько 16:30 знайшов його друг. При цьому, за наявною інформацією, ще сьогодні вранці Андрія Павлова бачили живим.

Вранці він зателефонував знайомому та попросив привезти води, оскільки з неділі, 17 жовтня, почувався погано. Коли знайомий приїхав, чоловік вже був мертвий.

Павлов Андрій Юрійович був молодшим братом загиблого 15 серпня за досі не встановлених слідством обставин мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, чию смерть нещодавно почали розслідувати за статтею «Умисне вбивство». Андрію Павлову було 46 років.