Кабінет міністрів України призначив заступником міністра охорони здоров’я екс-першого заступника гендиректора Центру громадського здоров’я Віктора Ляшка, повідомив народний депутат Олексій Гончаренко (фракція “євросолідарності”) в Тelegram-каналі.

Раніше Ляшко був членом проектного офісу реформ при Міністерстві охорони здоров’я.

Крім того уряд призначив держсекретарем Міністерства охорони здоров’я Інну Солодку, яка раніше очолювала юридичний департамент Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Нагадаємо, 4 вересня Кабмін звільнив в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун, яка керувала відомством з літа 2016 року, і її заступників Павла Ковтонюка і Олександра Лінчевського. Посаду міністра охорони здоров’я зайняла Зоряна Скалецька.

Для когось межею мрій є стати начальником. Для мене посада міністра охорони здоров’я – це шанс докласти максимум зусиль і знань, щоб змінити ситуацію. Докласти зусиль разом з іншими, хто дійсно хоче змін. Це точно не історія, що я буду триматися за це місце, тому як без нього, катастрофа. Це просто мій громадянський обов’язок, який я повинна виконати настільки, наскільки можу, – заявила вона.