На питання про те, кого б Мендель взяла з собою, якби їй рік довелося перебувати на безлюдному острові, вона відповіла: “Я б взяла свого молодого чоловіка. Це єдина людина, з якою я хотіла б провести рік, і це було б дійсно круто “.

Крім того, прес-секретар глава країни підтвердила, що докладає певні зусилля, щоб ніхто не знав ім’я її хлопця. “Я не думаю, що хтось знає, хто це … Нехай поки буде так”, – зазначила вона, додавши, що, швидше за все, так буде до кінця її каденції.

Відповідаючи на питання, як їй вистачило часу побудувати особисте життя, працюючи в Офісі президента, Мендель відповіла: “Його не вистачає, ні у нього, ні у мене. Я не знаю, як десь це виходить”.

На питання про те, чи займається її обранець політикою, Мендель заявила: “Ну, таке”, при цьому зазначивши, що він не працює з нею в Офісі президента.

“Нам довелося пройти цей період, коли він трохи дивувався. Він говорив, що я читають про тебе, дивлюся, що пишуть, і коли я з тобою зустрічаюся, і у мене дискоординація йде, тому, що в тому просторі ти одна, а тут інша “, – розповіла Мендель про свої стосунки з молодим чоловіком.