Російські сили збільшили активність на сході України, намагаються штурмувати Часів Яр, проте зазнають величезних втрат. Командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів ЗСУ “АХІЛЛЕС” 92 ОШБр ім. кошового отамана Сірка Юрій Федоренко заявив, що навіть при обмеженому доступі до боєприпасів ЗСУ успішно утримують позиції поблизу Часового Яру на Донеччині. Протягом останньої доби ворог не здійснив жодних значних тактичних перемог.

За словами комбата, Часів Яр – це панівна висота, тож якщо росіяни нею заволодіють, то зможуть взяти під вогневий контроль Костянтинівку, Дружківку та окремими засобами Краматорськ.

Однак це лише плани ворога, бо Сили оборони України ефективно знищують ворога. Федоренко пояснив, що зазвичай противник втрачає 50-70% техніки, яка бере участь у штурмах.

Тому тримаємо фронт, – запевняє він.

Водночас полковник запасу ЗСУ Сергій Грабський розповідає, що ситуація на даному напрямку не просто складна, а дуже складна.

Противник не рахується з втратами. І він намагається пролізти вперед, прозгристися, проповзти вперед буквально. Питання стоїть: на скільки вистачить в нього ресурсів.

За окремими повідомленнями, у результаті таких штурмів з роти — це приблизно 100-120 чоловік — залишається до двох десятків особового складу. Наскільки довго і як вперто противник буде намагатися просуватися вперед такими темпами, сказати дуже важко. Тому що такі бої для України так само коштують дуже багато, і не слід недооцінювати противника і виснаженість наших підрозділів.