Коли розвалиться нинішній режим у РФ із імперським менталітетом, тоді остаточно завершиться війна Росії проти України.

Кремль не залишить ідею зруйнувати Україну як націю, її історію: це глибоко сидить у голові Володимира Путіна. Таку думку висловив колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв’ю одного з телеканалів. Він впевнений, що ця війна триватиме до моменту, коли буде зруйнований цей російський режим.

Він завжди буде прагнути зруйнувати Україну. Звичайно, можливі припинення вогню, перемир’я, різні ідеї. Але в Москві ніколи не зникне ідея зруйнувати Україну, – зазначив Клімкін.

Однак, завершення війни або хоча б припинення вогню та переговори залежать від втрат військ РФ, зокрема, й на полі бою.

Паралельно Захід демонструє, що вже не погодиться на якісь компроміси з агресором. Це означає, що війна буде виграна, коли перезавантажиться цей російський режим, якому зіб’є мозок, якому більше не будуть приходити в голову ідеї про реінкарнацію імперії Радянського Союзу, коли він буде думати про Росію, а не про імперію. Отоді закінчиться війна, – заявив Клімкін.

Втім, якщо Путіна не стане, це не означає, що наступник буде кращим.

Якщо хочете моє розуміння, наступна реінкарнація цієї імперії може бути ще гірша, ніж сьогодні, – вважає він.

Він пояснив, що відносить до нинішнього режиму не лише кремлівського диктатора Путіна, а й російські еліти та росіян.

Найкращою гарантією безпеки для нашої держави буде якомога швидша інтеграція в Євросоюз та НАТО.

Це не означає, що весь час триватимуть бойові дії, що не буде припинення вогню. Це не означає, що на нашій території не буде військ НАТО, я абсолютно впевнений що будуть. Що момент цей настане, і ми будемо членом НАТО, членом Євросоюзу…

Але в Москві завжди вважатимуть, що Україну потрібно зруйнувати. Це означає, що війна буде гібридна, на фронтах. Вони завжди будуть вести цю війну, оскільки вона робить цей режим, імперію легітимною… Як тільки зникне цей сенс, остаточно і назавжди буде завершена війна. І я впевнений, що вона буде завершена, – підсумував Клімкін.

Зауважимо, за півроку повномасштабної війни Росії проти України Путін програє ще одну битву, цього разу на інформаційному фронті. За фактом за 6 місяців в інформаційній війні проти України Кремлю не вдалося досягти успіхів. Російські операції в інформпросторі виявилися невдалими, а фейки легко розвіювалися оприлюдненими розвідданими, – зазначив голова британської розвідувальної служби Джеремі Флеммінг у статті The Economist.

Як і початковий план Кремля з окупації всієї України провалилися спроби використання кіберінструментів. Все це не дало результату.

Путін повністю програв інформаційну війну як в Україні, так і на Заході. При цьому у Британії зазначають, що якщо в Європі Путін програв, то російська пропаганда досі активно намагається діяти в інших частинах світу. Результатом цього є те, що багато густонаселених країн відмовилися приймати пропозицію ООН щодо засудження Росії за її повномасштабне вторгнення в Україну.

Це сталося через те, що російська пропаганда надає неправдиву інформацію в цих країнах. У британській розвідці наголосили, що кіберборотьба Росії та України за вплив на думку людей далеко за межами безпосереднього поля бою настільки ж жорстока і руйнівна, як і фізична війна.