Раніше вже лунали припущення про те, що Єрмак візьме участь у президентських виборах. Зокрема, як не дивно, Ексглава ОПУ Андрій Богдан повідомив, що в ОПУ такий сценарій обговорюють як “запасний варіант”, але для цього потрібні великі гроші.

У свою чергу, керівник офісу президента України Андрій Єрмак спростував чутки про те, що може балотуватися на президентських виборах. Він заявив, що разом із главою держави Володимиром Зеленським прийшов до влади, із завершенням його каденції і покине свою посаду.

Про це він розповів у інтерв’ю виданню «Фокус».

«Ні. Я вважаю, що у нас найкращий президент за весь час. Я завжди повторював, що прийшов з ним і піду з ним» – сказав він у відповідь на запитання журналіста.

За словами Єрмака, Зеленський “залишився порядною, чесною людиною”, але водночас “став жорсткішим, бо щодня чути про себе потоки бруду – це непросто”.

“За короткий час йому довелося стати спеціалістом у багатьох сферах, і, повірте, ті, хто каже, що його тримають у теплій ванні, його не знають або на щось сильно скривджені. Він сам завжди приймає рішення та у будь-якому питанні докопується до істини”, – наголосив керівник Офісу президента.

Нагадаємо, що сам Зеленський в червні заявляв, що поки не може з упевненістю сказати, чи буде він балотуватися на другий термін. За його словами, в цьому питанні все залежить не від нього.

При цьому він стверджував, що не бачить для себе конкуренції серед діючих українських політиків у тому випадку, якщо він збереться йти на другий президентський термін. Він вважає, що його справжніми конкурентами стануть війна на Донбасі, бідність і відсутність розвиненої інфраструктури.