Голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв може піти у відставку.

Про це повідомило агентству “Інтерфакс-Україна” інформоване джерело в уряді.

За його словами, виник конфлікт, результатом якого стала відповідна заява, однак залишається ймовірність, що поки що справа обмежиться тільки цим.

Отримати офіційних коментарів від голови АМКУ не вдалося.

Раніше головний редактор “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов повідомив, що в середу, 1 липня, президент Володимир Зеленський на нараді в Офісі президента змусив голову Терентьєва написати заяву про відставку через накладений на тютюнового монополіста компанію “Тедіс” штраф у 6,5 млрд грн.

Про те, що Терентьєв написав заяву про відставку, в коментарі УНН підтвердила уповноважена АМКУ у 2015 – 2019 Агія Загребельська: “Він написав заяву, але бореться за те, щоб залишитися”.

Також цю ситуацію не обійшли стороною і тг-канали. Так “Чорний квартал” пише наступне.

“На Банковій продовжують кришувати всі корупційні схеми в країні. Президент України Володимир Зеленський на нараді в ОП змусив главу Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва написати заяву про відставку.

Причиною конфлікту став штраф на суму 6,5 млрд гривень, накладений АМКУ на тютюнового монополіста Тедіс і інших виробників сигарет. Сірий кардинал Зеленського-Сергій Шефір погодився за 15% від цієї суми звільнити главу АМКУ і допомогти лобістові Борису Кауфману закрити питання “.