Незважаючи на проведені вибори, в українських регіонах залишаються люди, наближені до експрезидента Петра Порошенка.

Про це у своєму відеоблозі розповів нардеп від “Слуги народу” Олександр Дубінський.

За його словами, після виборів в Київській області зараз відбувається “кіпіш”.

“Призначили нового гарного хлопця, керівника департаменту “Укренерго” з комунікацій та міжнародних зв’язків Бно-Айрияна губернатором Київської області. І нічого не відбувається…”, – заявив він.

Дубінський підкреслив, що округом, від якого він потрапив до Верховної Ради, зараз займаються люди Ігоря Кононенка.

“Вони призначили цього Михайла Бно-Айрияна, а він продовжує робити все, щоб зберегти цю модель, яка досі існує в області від Кононенка… Був ще такий персонаж Скуратовський – народний депутат Верховної Ради від Радикальної партії. Був тут потужним товаришем, який курирував облраду Київської області через свого ставленика Миколи Стариченко, який зараз є головою облради. Переможець Зеленський, а управляє всім представник Радикальної партії і БПП”, – пояснив нардеп.

“Скуратівського оголосили в розшук, а в “Укренерго”, вихідцем з якого виявився Бно-Айріян, почалися обшуки. І я чекаю, що нова влада, яка представила губернатора Київської області влітку, поміняє його. І не минуло, як то кажуть, двох місяців. Ефективність? Прозорість? Нові обличчя? З усіх сторін!”, – емоційно підсумував Дубінський.

Раніше нардеп заявив, що не голосуватиме за низку законів, які обмежують депутатські повноваження.

Про це він повідомив ефірі проекту «HARD з Влащенко» на телеканалі висловив депутат-мажоритарник від фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський.

Він розповів: зараз бачитимемо різноманітні напрямки урізання депутатських повноважень в парламенті. Зокрема, йдеться про намагання скоротити кількість депутатів, які можуть подавати законопроєкти.

«Якщо є інструмент законодавчої ініціативи, прописаний у законі, і люди, обрані депутатами, чому ми визначаємо, скільки депутатів може подати законопроєкт, а скільки – ні. Як тоді розподіляється баланс інтересів всередині парламенту?», – зауважив Дубінський.

«Законопроєкт, де буде скорочення кількості депутатів, які, мінімально, можуть подавати закон, я підтримувати не буду», – додав нардеп.

Що ж стосується законопроєкту про імперативний мандат, то, за словами нардепа, усе залежатиме, який документ внесуть до зали.