Російські ЗМІ та телеграм-канали повідомили про вибухи у Севастополі вранці 21 квітня. У мережі пишуть, що о 10-00 Кримський міст закрили, а у бухті Севастополя пролунали вибухи. Люди заявляють, що бачать «багато диму».

У місті після роботи ППО — ракета вразила російське судно у порту. Корабель горить. У мережі публікують відео з димом серед суден. Містяни повідомляють, що «ракета влучила у пароход».

У Криму наразі оголошена окупантами ракетна небезпека.
На півночі Севастополя, повідомляють підписники, помчали пожежні машини. Попередньо в бік Сухарної бухти або бухти Голландія. Окупаційна влада поки не давала жодних коментарів стосовно даного інциденту.

Також стало відомо про проблеми з електрикою та аварії на підстанціях в Севастополі — перебої зі струмом, а також зкпинка курсування тролейбусів.

Севастопольенерго проводить аварійно-відновлювальні роботи. Орієнтовний час відновлення електропостачання об’єктів Північно-Севелектроавтотрансу до 17:00, – йдеться в повідомленні загарбників.

Водночас, як відомо, російські загарбники продовжують відновлювати залізницю в районі Донецька, яка має компенсувати Кримський міст. Таким чином окупанти й розширюють свою логістику, і готують план «Б», бо розуміють, що споруді залишилось недовго.

«План «Б» теж є, тобто вони не виключають, що ми Кримський міст все ж таки остаточно доб’ємо. Треба не забувати, що ми вже насправді дуже серйозно його пошкодили. Він стоїть, зовні виглядає, що він цілий», — сказав військовий аналітик, ветеран АТО Євген Дикий в ефірі українського каналу.

Згідно з висловленням Дикого, пропускна здатність мосту різко зменшилася, що має вплив на логістику противника. Вороги були дуже обережні у використанні його, особливо залізниці.

«Саме великими десантними кораблями Росія певною мірою компенсувала Кримський міст… Вони їх почали ганяти в якості вантажних поромів», – пояснив він.

Проте, як наголосив експерт, і великі десантні кораблі українські оборонці успішно нищать та пошкоджують. Так, потоплено або виведено з ладу значну частину кораблів Чорноморського флоту. Тому, за його словами, росіяни розуміють, що і цей логістичний ланцюг вони можуть втратити.