Квартальний звіт про ціни на квартири, традиційно публікується оцінювачем і фахівцем в області нерухомості Охадом Даносом і вказує на зростання цін на квартири у містах, а також на те, що квартири в проектах «Ціна для жильця» далеко не завжди дешевше квартир на вільному ринку.

Колишній голова Об’єднання оцінювачів нерухомості Охад Данос продовжує публікувати звіт, який ще кілька років тому офіційно публікувався поряд з індексом цін на житло Центрального статистичного бюро. Але в 2016 році міністр фінансів Моше Кахлон заборонив публікацію звіту, щоб «не плутати громадськість, яка бачить в одному звіті зниження цін, в іншому підвищення, і не в змозі зрозуміти, що ж відбувається на ринку житла». У своєму звіті госоценщік відстежував статистику угод на 4-х кімнатні квартири в 16 містах Ізраїлю, а ЦСБ відстежує угоди по всій країні.

Звіт за останній квартал, опублікований Даносом, заснований на аналізі майже 3 150 угод в 16 великих містах. Зростання цін було зафіксовано в Ейлаті, Герцлії, Холоні, Хайфі, Єрусалимі, Кфар-Сабі і Петах-Тіква. В інших міста ціни або не змінилися, або було зафіксовано зниження цін. У Тель-Авіві, наприклад, у другому кварталі поточного року ціни впали на 8 відсотків у порівнянні з аналогічним кварталом минулого року. У Холоне і Кфар-Сабі, навпаки, ціни виросли за рік на 6 відсотків.

Що стосується проектів «Ціна для жильця», то ціни, запропоновані учасникам програми в Герцлії, Беер-Шеві та Рамле виявилися вищими за ціни на квартири на вільному ринку. В інших містах ціни хоч і були нижчими за ринкові, але запропонована знижка і не наближалася до обіцяних 20 відсоткам.