Розширено перелік осіб, які мають право на забезпечення робочих кабінетів комплектом меблів у розмірі до 30 000, 25 000 та 15 000 грн.

Відповідні зміни містяться у постанові Уряду від 14 серпня 2019 року № 717, яка набула чинності 16 серпня.

Зокрема, для службових кабінетів членів Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, керівників Національної школи суддів, заступників голів та суддів Конституційного Суду, Верховного Суду, вищих спеціалізованих судів, голів апеляційних судів та їх заступників, керівників апарату (секретаріату) Вищої ради правосуддя, Конституційного Суду, Верховного Суду, вищих спеціалізованих судів, Вищої кваліфікаційної комісії суддів гранична сума на придбання меблів складатиме 25 000 грн.

Для службових кабінетів керівників інших держорганів, бюджетних установ і організацій, голів місцевих судів та їх заступників гранична сума на придбання меблів складатиме 15 000 грн.

З повним переліком осіб, які можуть бути забезпечені дорогими меблями можна ознайомитись у відповідному документі в ІПС ЛІГА:ЗАКОН. 

Органи Казначейства під час оплати рахунків на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів дотримуються граничних сум витрат, затверджених постановою Кабміну № 332.