Місяць тому на українських дорогах знову почали вимірювати швидкість з допомогою радарів і за цей час вже було зафіксовано тисячі порушень.

Так, з 8 жовтня порушення водіїв на дорогах почали фіксувати на радари TruCAM. Це лазерні прилади для вимірювання швидкості руху автомобіля з веденням відеофіксації.
 
Перший тиждень проект працював у тестовому режимі, а з 15 жовтня водіїв почали штрафувати за перевищення швидкісного режиму.

За перший місяць нововведень патрульна поліція зафіксувала понад 8 тисяч перевищень швидкісного режиму на дорогах.

«За менше як місяць використання ми маємо понад 8 тисяч зафіксованих випадків перевищення дозволеної швидкості руху, 8 тисяч складених матеріалів щодо перевищення дозволеної швидкості руху», – зазначили у Департаменті патрульної поліції.

Там нагадали, що головна мета таких нововведень – зниження швидкості руху на дорогах.

На офіційному сайті Нацполіції можна знайти карту розміщення приладів вимірювання швидкості.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання
 
Місцю розміщення приладу на дорозі має передувати попереджувальний знак, а поряд має бути присутнім поліцейський транспортний засіб з увімкненими проблисковими маячками.

Як зазначалося, патрулі з радарами розміщені в тих місцях, де за статистикою відбувається найбільше ДТП.

 
За мінімальними підрахунками, лише перший день «полювання» сумарно обійшовся лихачам в 59 тис. грн.

Так, за перевищення швидкості більше 20 км/год загрожує штраф на суму 255 грн, за перевищення більше 50 км/год – 510 грн. Як розповіли патрульні, в перший день штрафування лихачів в деяких областях кількість виписаних протоколів досягала 30-32.