Генеральний прокурор Ірина Венедіктова разом із заступниками провела нараду із Головою Державної митної служби України Максимом Нефьодовим, в.о. Директора Державного бюро розслідувань Олександром Соколовим, в.о. Голови Державної фіскальної служби України Сергієм Солодченком та заступником Голови Державної податкової служби України Дмитром Венцковським.

Учасники планують обговорити стан протидії злочинності у сфері справляння митних платежів та причини недонадходження до бюджету від діяльності митних органів.

По даним телеграм-каналу “Шептун” на очільника Митниці чекає важка розмова.

“Генеральний прокурор Ірина Венедиктова зібрала в своєму офісі керівників ДБР, митної фіскальної і податкової служб, щоб обговорити чому в бюджет недопоступають кошти з митниці. Схоже, що крісло під Нефьодовим захиталося ще сильніше”, – йдеться у повідомленні каналу.

До слова, Офіс Генерального прокурора розпочав кримінальні провадження через незаконне будівництво житлового кварталу “Київміськбуда” у Пущі-Водиці в м. Києві за фактами незаконної порубки дерев, пошкодження об’єктів культурної спадщини та зловживання владою або службовим становищем.

За попередніми даними прокуратури, посадові особи ХК “Київміськбуд”, за сприяння окремих чиновників ДАБІ та КМДА здійснюють незаконне будівництво у Пущі-Водиці по вулиці Квітки Цісик.

Повідомляється, що ділянку площею 0,69 гектара холдинговій компанії було надано у липні 2017 року в оренду на 15 років для будівництва рекреаційно-оздоровчого комплексу. Втім наразі на ній здійснюється будівництво житлового комплексу, квартири якого вже виставлені на продаж.

У прокуратурі повідомляють, що для їх зведення було незаконно вирубано 214 дерев, хоча рішення Київради дозволяло вирубку лише одного дерева.

Справу взяла на особистий контроль генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

“Ми маємо з’ясувати на підставі чого надавалась ділянка та дозволи на це будівництво і забезпечити відшкодування всіх збитків”, – заявила Венедіктова.