Народився 10 травня 1962 року в селі Зубра Львівської області, президент АПП «Львівське», висунутий на вибори Блоком Петра Порошенка.
У 1999 – 2004 рр. – навчався в Національному університеті «Львівська політехніка», де здобув кваліфікацію магістра з менеджменту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». А у 2003-2005 рр. – у Дніпропетровському інституті залізничного транспорту ім. Академіка Лазаряна, де здобув ступінь магістра за спеціальністю «Облік і аудит».
На парламентських виборах 2012 р. був обраний народним депутатом України по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 120. За результатами голосування отримав перемогу, набравши 47,04% голосів виборців. Самовисування. Єдиний кандидат-самовисуванець, що здобув депутатський мандат на Львівщині, перемігши в виборчих перегонах по округу № 120 кандидата об'єднаної опозиції Тетяну Чорновіл. Після виборів Ярослав Дубневич вступив у фракцію «УДАРу». Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.
Цього разу перемогу на виборах до ВРУ Дубневичу принесла партія «Блок Петра Порошенка».
Обіцянки Б. Дубневича, відповідно до програми, яку він писав для виборів:
– пріоритетним обов’язком вважатиму діяльність, спрямовану на підвищення життєвого рівня громадян, консолідацію проукраїнських політичних сил, посилення ролі та повноважень органів місцевого самоврядування;
– всебічно підтримувати ініціативи громади щодо забезпечення солдатів надійними засобами захисту, військовою формою, іншим військовим спорядженням;
– забезпечувати спільно з волонтерськими організаціями, доставку зібраного в центрах забезпечення української армії, а також – адресних посилок військовим від їхніх родин, на передову.
– Беру на себе зобов’язання всіляко допомагати пораненим в ході військових дій на сході України, а також сім’ям загиблих героїв. Всі солдати, які повернулись з передової, повинні бути забезпечені роботою, соціальними пільгами, належними їм виплатами.
У своїй програмі Дубневич не оминув увагою законодавчу базу, основним для себе вибрав:
– становлення нової боєздатної української армії, що готова дати відсіч російському агресору;
– захист та розвиток української мови;
– відродження національного виробництва;
– підтримка сільського господарства;
– будівництво шкіл, дитячих садочків і Народних домів.
За здійсненням цих пунктів, будемо слідкувати.